Aktualności

Dermomasaż - skuteczna forma walki z cellulitem. Sprawdź nowy zabieg w Spa Orchidea w Hotelu Aviator

2017-12-28 17:26

Masaż próżniowy to nowy zabieg w ofercie Spa Orchidea w Kielcach. Wykonywany jest przeznaczonym do tego urządzeniem, zwanym dermomasażerem, jego głównym zadaniem jest redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry oraz modelowanie sylwetki.

Dermomasaż, to metoda podciśnieniowa, która łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdu skóry za pomocą głowic dobranych odpowiednio do partii ciała i rolowaniem ruchomymi rolkami. Cellulogia, bo tak również jest nazywany ten zabieg, działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową. W wyniku zabiegu następuje pobudzenie lokalnego mikrokrążenia, resorpcja obrzęków, zwiększenie elastyczności skóry, zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów, likwidacja cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz widoczna redukcja obwodu ciała.

Najczęściej zabieg wykonuje się w okolicy ud, brzucha i pośladków, czyli na tych partiach ciała, które szczególnie objęte są cellulitem. Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne i bezpieczne, wspomagają naturalne procesy zachodzące w organizmie. Masaż wykonuje się z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów antycellulitowych, modelujących lub regenerujących. 

Zasada działania zbliżona jest do masażu bańką chińską, jednak jest dużo bardziej skuteczna. Zabieg ten został uznany za najlepszy w dziedzinie bezinwazyjnej redukcji cellulitu.

Masaż próżniowy ma dużo zalet. Oprócz wspomagania walki z cellulitem, ujędrnia ciało, rzeźbi sylwetkę, oczyszcza organizm z toksyn, przez co poprawia dotlenienie skóry. Pobudza układ limfatyczny, wzmacnia odporność organizmu. Należy zwrócić uwagę, że efekty dermomasażu są widoczne dopiero po pewnym czasie i pod warunkiem, że zabiegi wykonuje się regularnie. 

Masaż próżniowy – dermomasaż Całe ciało (brzuch, uda, łydki ) 60 min 120zł

Brzuch plus boczki 20min 70zł

Uda plus pośladki 30min 80zł

Uda, pośladki, Łydki 35min 100zł

Pakiet cena 10 zabiegów 11 gratis

Wstecz