Aktualności

Sierpniowa Promocja Spa Orchidea

2017-07-31 17:17

Pragniemy zadbać o piękne kształty naszych klientek i z tej okazji przygotowaliśmy ciekawy pakiet w promocyjnej cenie, który w szybki i przyjemny sposób pozwoli wymodelować sylwetkę.

-Na początek seans w Kapsule młodości która zapewnia nowe możliwości utraty wagi. Terapia światłem podczerwonym wytwarzanym wewnątrz kapsuły stanowi znakomity sposób spalania kalorii, redukcji tkanki tłuszczowej, zmniejszenia cholesterolu, usuwania metali ciężkich, kwasów oraz związków toksycznych z organizmu.


Dodatkowo seans w kapsule młodości połączymy z bandażami wyszczuplającymi (ICELAND Slim Bandage) Bandaże wyszczuplające  to specjalnie przygotowane bawełniane bandaże, które nasączone są najwyżej jakości substancjami czynnymi np.:
-ISOCELL SLIM – Aktywna kofeina zamknięta w liposomach zwiększających głębokości jej przenikania a także efektywność wyszczuplania.
-HYDROMANIL – Powoduje natychmiastowe oraz długotrwałe nawilżenie.
-AlOES – niweluje podrażniony naskórek, redukuje zaczerwienienia oraz pomaga tkankom się zregenerować.
Zabieg polega na obwinięciu nasączonymi bandażami wybranej partii ciała (uda, pośladki, brzuch). Następnie klientka wchodzi do Kapsuły Młodości gdzie dobierany jest odpowiedni program, który potęguje działanie zabiegu.

Zakończenie zabiegu stanowi masaż bańką chińską -intensywny masaż ukierunkowany na eliminację nagromadzonego cellulitu. Rozbija tkankę tłuszczową, działa na zasadzie drenażu, pobudza układ limfatyczny, silnie ujędrnia i uelastycznia skórę oraz poprawia ukrwienie. Masaż Bańką można zamienić na masaż bambusami który jest delikatniejszą formą masażu o podobnych efektach.

Już po pierwszym zabiegu widoczna jest poprawa kondycji skóry oraz jej napięcie czy wygładzenie.

Takie zestawienie jest dostępne do końca sierpnia w cenie 139zł tylko w Spa Orchidea Hotel Aviator 

Wstecz