Aktualności

Wypoczywaj Aktywnie - OpenFit w SPA Orchidea

2017-07-06 15:27

Poprawa kondycji, wzmocnienie mięśni i relaks  to wszystko i więcej dostępne jest w Spa Orchidea. 

Chcesz zgubić kilka kilogramów, ujędrnić mięśnie, zrelaksować się po dniu wytężonej pracy. W Spa Orchidea Hotel Aviator rozpoczynamy zajęcia z cyklu OpenFit czyli zajęcia na sali fitness, które poprowadzi trener personalny Bartosz Dulnik.

Zajęcia w naszej sali fitness to sposób na to, by popracować nad kondycją fizyczną i wydolnością organizmu. Można z nich skorzystać jednorazowo, ale proponujemy także karnety gwarantujące regularny wysiłek fizyczny pod okiem naszego trenera.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przy muzyce i mają podobny układ. Zawsze poprzedza je rozgrzewka, następnie jest część zasadnicza, a na koniec wyciszenie organizmu, czyli ćwiczenia rozciągające i relaksujące.

Fitness oznacza sprawność fizyczną - siłę, moc mięśni, wytrzymałość, gibkość, zręczność, zwinność. Nie tak łatwo to osiągnąć, ale próbować należy, a nawet trzeba, bo fizyczna sprawność daje także zdrowie psychiczne i radość. Aktywność fizyczną można ponadto połączyć z relaksem i regeneracją. Dodatkowo proponujemy więc korzystanie z naszej strefy Wellness: jacuzzi, sauny Fińskiej, sauny IR oraz z oferty profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Wejście jednorazowe 20zł, karnet 60zł (4 wejścia) po treningu możliwość skorzystania z sauny w cenie treningu.

Dla Gośći z Hotelu Aviator wejście gratis.

Wstecz