Aktualności

PROMOCJA CZERWCOWA W SPA ORCHIDEA HOTEL AVIATOR

2017-05-27 18:44

MASAŻ BABUSAMI -egzotyczna forma masażu relaksacyjnego z wykorzystaniem pałeczek bambusowych różnych rozmiarów. 

Dlaczego akurat bambus? Okazuje się, że wykazuje on szereg cennych właściwości, a przy tym bardzo rzadko wywołuje reakcje alergiczne. Nie podrażnia skóry, działając jednocześnie przeciwbakteryjnie. Dodatkowym atutem jest fakt, że pałeczki bambusowe stanowią bogactwo związków krzemu, w efekcie czego działają jako silne piezoelektryki. Pocieranie i rolowanie po skórze prowadzi do wytworzenia potencjału energetycznego, dającego potężny zastrzyk energii. Masaż więc łagodzi także stany zmęczenia- wyjaśnia Pani Karolina Sikora.

Dzięki uciskom pałeczek zabieg szybko i długotrwale poprawia krążenie. Ma działanie drenujące i modelujące, doskonale eliminuje napięcia i wzmacnia mięśnie. Masaż bambusami bardzo dobrze wpływa na modelowanie sylwetki, uelastycznia skórę i redukuje cellulit. Działa pobudzająco i stymulująco na cały organizm. Odpręża i poprawia samopoczucie. Ciało odzyskuje uczucie lekkości, a umysł stan błogiego uspokojenia- opowiada nasza rozmówczyni.

Jest to przede wszystkim masaż relaksacyjny , ale ma także walory terapeutyczne. Masaż bambusami wpływa na rozluźnienie mięśni i pełną relaksację. Pozwala na odpoczynek i rozładowanie negatywnego napięcia. Jeśli cierpisz na chroniczny stres, a twoje dolegliwości łączą się z napięciem mięśniowym – masaż bambusem to pomysł dla Ciebie.

 

Masaż bambusem: przeciwwskazania

Masaż bambusem jest bezpieczny. Niemniej jednak istnieje kilka przeciwwskazań, które wykluczają poddanie się temu zabiegowi.

Zalicza się do nich między innymi:

  • schorzenia przebiegające ze stanem zapalnym,
  • powiększone węzły chłonne,
  • skłonność do krwotoków,
  • ciążę,
  • choroby nowotworowe.

 

 

 

Wstecz