WIOSENNE NOWOŚCI!! KAŻDA KOBIETA PRAGNIE TAKIEGO EFEKTU!
Osmotyczne Maski Peel Off SELVERT THERMAL
Zostały one sformułowane dla spektakularnej poprawy rezultatów już po pierwszym zabiegu. To maski osmotyczne, które zdecydowanie poprawiają penetrację uprzednio zaaplikowanych składników aktywnych, ponieważ mają doskonałe właściwości błonotwórcze oraz zdolność przetrzymywania wody i poprawy bariery warstwy rogowej. Jednocześnie zachowują i zwiększają poziomy nawilżenia skóry. Twarz odzyskuje swoje naturalne piękno i promienność.
4 Maski- cztery różnie problemy skóry:
MASKA PRZECIW-UTLENIAJĄCA, ANTY-STARZENIOWA (Czerwona):
Przeznaczona dla skór pozbawionych życia, z przedwczesnymi oznakami wieku, z asfiksją (zaduszonych). Zawiera wyciąg z żeń-szenia, który bardzo silnie oczyszcza i likwiduje przekrwienie. Ponadto silnie chroni komórki przed wolnymi rodnikami. Ma zdolność stymulowania syntezy kolagenu. Daje energię, elastyczność i giętkość, oczyszczająca. Składa się z proszku (wyciąg z korzenia żeń-szenia) i Osmotycznego Żelu (wyciąg z komórek macierzystych różanecznika alpejskiego).
MASKA UJĘDRNIAJĄCA, PRZECIW ZMARSZCZKOM (Pomarańczowa) :
Maska dla skór dojrzałych z foto-starzeniem, zmarszczkami i poluźnionych, z łagodna pigmentacją. Szczególnie zalecana dla zniszczonej zarówno przez czynniki wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Zawiera witaminę C o właściwościach ujędrniających. Pozostawia gładką i jędrną skórę, minimalizuje zmarszczki oraz linie mimiczne. Regenerująca, naprawcza, ujędrniająca. Rozjaśnia skórę. Składa się z proszku (M.A.P.) i Osmotycznego Żelu (wyciąg z komórek macierzystych liści różanecznika alpejskiego).
MASKA NAWADNIAJĄCA (Zielona):
Przeznaczona dla skór każdego rodzaju, potrzebujących przywrócenia naturalnej równowagi, naprawy filmu hydro-lipidowego, dodatkowego nawilżenia oraz dla skór wrażliwych. Zawiera aloes i wyciąg z kokosa. Ma silne, natychmiastowe i długotrwałe działanie nawilżające. Składa się z proszku (wyciąg z aloesu i wyciąg z kokosa) i Osmotycznego Żelu (wyciąg z komórek macierzystych różanecznika alpejskiego).
MASKA KOJĄCA (Niebieska):
Przeznaczona dla skór wrażliwych i bardzo wrażliwych, reaktywnych, delikatnych i uczulonych. Zawiera bisabolol i płatki owsiane. Zapewnia działanie odprężające i zmniejszające stres, poprawę jędrności skóry oraz pomaga zmniejszyć widoczność oznak wieku. Składa się z proszku (bisabolol i płatki owsiane) i Osmotycznego Żelu (wyciąg z komórek macierzystych różanecznika alpejskiego).

 

 

Please publish modules in offcanvas position.