DROGIE PANIE MAMY TO!!!
 Prosto z medycyny estetycznej
ST PEN + L’ESPRIT DERMATOLOGIQUE LAB

STPEN to sterylne i wymienne urządzenie do mikro-nakłuwania skóry. System mikro-nakłuć automatycznie stymuluje fibroblasty i dlatego przyczynia się do generowania kolagenu i elastyny dla wzmocnienia i odnowy skóry.
L’ESPRIT DERMATOLOGIQUE LAB (ampułki) bazuje na najnowszej technologii, by wysoce skutecznie i bezpiecznie zajmować się problemami kosmetycznymi twarzy. Stosując koncentraty tej linii, można uzyskać optymalne rezultaty w zajmowaniu się starzeniem chronologicznym, wywoływanym światłem i hormonalnym. Można także wzmocnić skórę twarzy, przywrócić lub podtrzymać jej jędrność oraz zregenerować skórę. Rezultaty są wyraźnie widoczne już po pierwszej aplikacji i długotrwałe.

KONCENTRATY DO TWARZY (Ampułki)
Sformułowane dla medycyny estetycznej z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa i surowością w przestrzeganiu wymogów recepturowych i produkcyjnych. Zapewniają bezpośrednią i skuteczną reakcję od pierwszego zabiegu. Rodzaje:

KWAS HIALURONOWY
Bezpośrednia, kwasowa forma niskocząsteczkowa, o bardzo dużej stabilności. Reaktywuje skórę, pomnażając komórki. Przyspiesza produkcję kolagenu i elastyny, natychmiast nawilża i uelastycznia. Reguluje kolagenazę i elastazę. Daje objętość i elastyczność. Rewitalizuje i wzmacnia skóry odwodnione, pozbawione życia, ze zmarszczkami. Naprawia i regeneruje. Nadaje giętkość. Zwiększa odporność na działanie mechaniczne (golenie) oraz na agresje zewnętrzne. Odmładza wygląd.

KRZEM ORGANICZNY – RESTRUKTURYZACJA TKANKI ŁĄCZNEJ
Doskonały w przeciwdziałaniu starzeniu się skóry. Maksymalnie korzystnie wpływa na współpracę skóry właściwej i naskórka. Optymalnie regeneruje. Stymuluje produkcję strukturalnych białek skóry oraz chroni je przed wolnymi rodnikami i glikacją. Intensywnie i długotrwale nawilża. Redukuje obrzęki pod oczami. Napina, uelastycznia i ujędrnia oraz nadaje młodszy wygląd.

BOTOX LIKE – BOTOKSO-PODOBNY
Dzięki peptydowi PNA-8 (Oktapeptyd) redukuje głębokość zmarszczek mimicznych do 63% za sprawą mechanizmu alternatywnego dla Toksyny Botulinum. Hamuje uwalnianie najbardziej pobudzającego neuroprzekaźnika w układzie nerwowym. Generuje nadzwyczajne efekty w natychmiastowym napięciu i liftingu najbardziej foto-postarzałych, pozbawionych napięcia i elastyczności skór. „Rozmazując” linie mimiczne i zmarszczki, odmładza wygląd.

ANTYSTARZENIOWY I UJĘDRNIAJĄCY WZMACNIACZ
Doskonały, mocny koktajl z ponad 50 składnikami aktywnymi: peptydy biomimetyczne, kwas hialuronowy, DMAE, witaminę C oraz mieszankę innych witamin, minerały i wyciągi roślinne. Posiada wielki potencjał naprawy i regeneracji skóry. Maksymalnie działa przeciw-utleniająco oraz napina i ujędrnia, od wnętrza skóry na zewnątrz. Nadaje młodszy i świetlisty wygląd.

WITAMINA C
Pochodna witaminy C nowej generacji lipo- i hydrofilowa. Doskonale stabilna. Odporna na światło, wysokie temperatury, kwasy, zasady i tlen. Działa przeciwutleniająco: zatrzymuje formowanie się wolnych rodników oraz zmniejsza nadmierną produkcję melaniny. Hamując tyrozynazę, koryguje foto-starzenie powodowane przez UVA. Chroni DNA.
Stymuluje syntezę kolagenu. Nadaje skórze jędrność, napięcie i promienność.

Zalecana seria: 1- 5 zabiegów w odstępie co 2 tygodnie. Zabieg obejmuje twarz-szyje-dekolt
CENA:200zł-320zł
Idealny prezent na Dzień kobiet. Bądź piękna tej wiosny. Działaj szybko i efektywnie.

 

Please publish modules in offcanvas position.