0°C

Kielce

PROMOCJA GRUDNIOWA

Jak co roku odłożyłeś/aś zakup prezentu mikołajkowego na ostatnią chwilę...???😉🎄 Służymy pomocą!! Świetnym pomysłem będzie Voucher do Spa na naszą PROMOCJĘ GRUDNIOWĄ! A w niej- Rozkosz dla ciała, ducha oraz podniebienia!


Masaż Prawdziwą gorzką czekoladą+ maska w tabletce na twarz+ serum+ kubek gorącej czekolady 100’ 149zł zamiast 250zł

Masaż prawdziwą gorzką czekoladą wskazany jest dla wszystkich rodzajów skóry, doskonały zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. - Idealny dla każdego, kto potrzebuje głębokiego odprężenia i relaksu. Zabieg ten redukuje stres, napięcie i zmęczenie, pielęgnuje skórę całego ciała-silnie nawilża, wygładza, ujędrnia i poprawia jej koloryt. Kubek gorącej czekolady doskonale rozgrzewa i pobudza zmysły, piękny zapach czekolady sprawia, że organizm wydziela serotoninę i endorfiny, które są hormonami szczęścia. Dzięki temu czujemy się bardziej radośni, a co za tym idzie - pozytywnie nastawieni do rzeczywistości. Dodatkowo maska w tabletce oraz odpowiednio dobrane serum zapewni promienną cerę oraz głębokie nawilżenie.

Spa Orchidea zaprasza na czekoladowy relaks. Otwarci jesteśmy 7 dni w tygodniu. Więcej informacji pod numerem telefonu 606 892 770 41 201 04 02
 
 

Please publish modules in offcanvas position.